КРИСТИЈАН ГОЛУБОВИЌ УАПСЕН?! Утрово полицијата го извади од Задруга, а сега е откриена и причината! (ВИДЕО)

26 февруари, 2021
873x400

Веднаш штом се врати, неговите цимери го чекаа со неколку прашања, а Критјан седна и детално објасни.

Денес полицијата го извади Кристијан Голубовиќ од реалното шоу „Задруга“.

Голубовиќ, како што им рече на членовите на Задруга, бил уапсен затоа што бил на потерница. Полицијата го одвела на испрашување во Краљево, па морал да плати одредени казни.

-И во Краљево на рацете ми ги ставија лисиците – му рече Кристијан на Марко Јанјушевиќ Јанјуш, а потоа во разговорот се вклучи и Милјана Кулиќ.

-Каде беше? – го праша Милјана.

-Полицијата ме уапси – и одговори Голубовиќ, и додаде:

-Некоја потерница. Бев во Краљево. Ме обвинија. Се изнаплаќав казни… – рече Кристијан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi