Кристијан влета во кафулето и ладнокрвно започна да пука кон невин човек, а овој славен пејач сведочеше за сето тоа! (ФОТО+ВИДЕО)

14 јануари, 2021
122167586_422568788728096_8461344166307759134_n_1000x0

Кристијан Голубовиќ, сегашен член на реалното шоу „Задруга 4“, на пошироката јавност ѝ е познат како жестоко и опасно момче кое „беснееше“ со својата екипа во 90-тите

И додека повеќето од неговите приказни за неговите искуства се перципираат како „лов“, сите се сеќаваат на легендарната скриена камера „Невозможна мисија“ кога Голубовиќ го „намести“ пејачот Иван Гавриловиќ, со упад во кафулето каде што седеше и почнува да пука во човекот пред негови очи. Ситуацијата стана толку комплицирана што немаше можност да откријат дека сè е наместено!

Како најпознато „опасно момче“, Кристијан се истакна во својата улога во ова шоу, па никој не можеше ни да се сомнева дека сè е договорено и снимено.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris