КРВ НА СИТЕ СТРАНИ Милица Павловиќ објави шокантна фотографија, нејзиното чело уништено! (ФОТО)

5 октомври, 2021
Screenshot_1

Пејачката Милица Павловиќ одлучи да влезе и во актерскиот свет, па доби главна улога.

Милица сега објави неколку фотографии од сетот на снимањето на серијата, а една посебно им привлече внимание на сите.

Имено, Милица објави фотографии од снимањето на својот профил на Instagram, а меѓу нив беше и онаа на која пејачката, за потребите на снимањето на серијата, има лажна крв на главата, па изгледа како да ѝ е скршена главата, што значи дека пејачката во таа сцена најверојатно ќе биде претепана.

– Серијата „Пејачка“ малку од моја гледна точка – напиша Павловиќ во описот на фотографиите на споменатата социјална мрежа.

Да потсетиме, Милица Павловиќ ја доби главната улога во серијата „Пејачка“, а сите ги коментираат нејзините сцени со актерот Милош Тимотиевиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris