ЛЕПА БРЕНА ГИ СТАВИ НА МАКА МОМЦИТЕ: Пејачката објави невообичаена провокативна фотографија! (ФОТО)

15 мај, 2021
2515485_grand-30042018-00092-1_ls

Пејачката Лепа Брена објави фотографија на социјалните мрежи, која веднаш предизвика бура.

Имено, ѕвездата ги покажа стапалата и розовиот лак на ноктите, кои ги стави на своето милениче и напиша: „Се сончаме“.

Она што сите прво го напишаа е дека Брена ги измачува „фетишистите“ со оваа објава.

Да потсетиме, Брена сака да ги „почести“ фановите со фотографии од патувања, па неодамна објави една во костим за капење, за што многумина ѝ оставија пофалби за изгледот под објавата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi