Лепа Брена раскажа се за диетата од која изгуби дури 17 килограми!

23 јануари, 2021
pjimage_QW5tNvF

Лепа Брена се грижи за својот изглед, па не се запоставила за време на изолацијата. Не само што гледала што јадела и се движела редовно, туку и ќе се облечела убаво без причина затоа што вели дека тоа е исклучително важно за секоја жена.

Пејачката Лепа Брена (60) со години беше пофалувана и завидувана на нејзината витка линија. Сепак, не изгледаше секогаш така. Кога сфати дека има неколку килограми прекумерна тежина, започна да се бори против килажата. И покрај тоа што беше многу одамна, сепак се зборува за тоа затоа што многумина се интересираат за тоа како таа успеа да ја измени линијата.

За шест месеци изгубила 17 килограми. Таа е позната по витките и долги нозе, и како го постигна сето тоа, откри во едно од своите интервјуа. Таа рече дека смета дека е навистина невозможно да се одржи диета шест месеци, но на крајот сепак успеа.

Коментарот од еден келнер од почетокот на нејзината кариера ја поттикна да изгуби килограми. Тој и рече: ‘Мислев дека пејачката ќе дојде, кога дојде трафостаницата’.

Таквиот коментар ја повреди, но и ја мотивираше да се промени. Наскоро сфатила дека нешто се случува со нејзиното тело и дека се менува, па решила да го доведе до совршенство.

-Обично јадев едно или две јајца наутро. Гледав да си направам органски јајца. За ручек тоа беше обично некаква посна супа без маснотии и јуфки. Всушност, тоа беше вода во која зеленчукот беше само бланширан, а не зовриен до бесвест. Јадев и месо на скара или варено. За вечера, тоа беше парче риба или месо, со салата – им раскажа кратко за нејзиниот план на исхрана.

Лепа Брена се грижи за својот изглед, па не се запоставила за време на изолацијата. Не само што гледаше што јадеше и редовно се движеше, туку и ќе се облече убаво без причина. Ќе скокнеше во елегантни панталони, маица и чевли на потпетица, а не ја остави ниту фризурата. Таа истакнува дека секој ден се грижи за својата коса.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris