ЛЕПА БРЕНА СЕ СОБЛЕЧЕ: Позираше на јахта од 6.000.000 € и ја покажа неверојатната фигура во 7-та деценија! (ФОТО)

22 јули, 2021
brena1

Лепа Брена позираше во костим за капење.

Лепа Брена реши да се одмори меѓу бројните закажани настапи во Црна Гора, по чиешто крајбрежје ќе плови на јахта ова лето, за која се шпекулираше дека чини дури 6.000.000 евра!

Откако во неколку наврати сподели прекрасни снимки од палубата, Брена ги воодушеви своите следбеници со фотографија во костим за капење.

Лепа Брена позираше во едноделен костим за капење, а нејзините бројни обожаватели беа воодушевени од нејзиниот изглед во седмата деценија.

Добро познатите и витки нозе на пејачката и овој пат ја зедоа целата „слава“ во коментарите.

Погледнете ги фотографиите:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi