ЛЕПА БРЕНА СКОКА ОД ЛУКСУЗНА ЈАХТА: Ужива за сите пари, а уште да ја видите и во вакво издание!

4 септември, 2021
873x400

Пејачката Лепа Брена летуваше на крстарење со јахта во друштво на пријателите, сестрата Факета и сопругот Слободан Боба Живојиновиќ.

Иако се ближи крајот на летото, на нив одморот очигледно им се заслади, па решија да продолжат со пловењето, а пејачката дури објави фотографии и снимки од нејзиниот брод.

Брена преку ден покажа и како скока од луксузна јахта и воодушеви многумина бидејќи докажа дека ја чува радоста на децата кога станува збор за морето и пливањето.

Пејачката неодамна изјави дека го сака овој вид одмор бидејќи и овозможува да биде природна и не се грижи за тоа кои влечки ќе ги носи и каков костим за капење.

„Сега е вистински одмор, иако веќе пет години имаме прекрасен мал брод од 18 метри, навистина уживавме. Но, ми се чини дека за прв пат навистина уживав во одморот, бидејќи одморот на вода е сосема различно растојание отколку кога сте во гужва и кога сте меѓу луѓето, вака се релаксираме и не ви е грижа која чанта за плажа што ја носите, и дали горниот и долниот дел од костимот се совпаѓаа“ – изјави таа за медиумите.

Lepa Brena
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi