ЉУБОВТА Е ПОСИЛНА ОД СИТЕ ИЗМАМИ! Карлеуша одлета во прегратките на нејзиниот Душко!

16 февруари, 2021
јелена

Дури и 42-годишната српска пејачка Јелена Карлеуша не сакаше да го помине Денот на вљубените без нејзиниот 35-годишен сопруг Душко Тошиќ.

Имено, таа отиде кај него во Турција, каде Душко неодамна играше за фудбалскиот клуб Касимпаша. Таа отиде во Турција само за Денот на вљубените, кој го помина во друштво на нејзиниот сопруг, но и на неколку пријатели, вклучувајќи го и соработникот и пријателот на Карлеуша, Зоран Бирташевиќ.

jelena karleuša
Jelena Karleuša
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi