Луксузна ЈАХТА, Јадран и снаата Александра: Лепа Брена ужива во крстарењето и нереалниот поглед во фино друштво

27 јули, 2021
323830_grand-zurka-28062021-0182_ff

Семејството Живојиновиќ практикува заеднички летувања.

Музичката sвезда Лепа Брена, со снаата Александра Пријовиќ и малиот Александар, моментално ужива на одмор во Црна Гора, а новите фотографии од јахтата докажуваат дека се вистински хедонисти.

Пејачките крстарат по Јадранот, а момчето си го најде своето место во базен на надувување, каде што направи вистинско детско кралство.

Додека Пријовиќ минуваше време со својот наследник и уживаше во глетката, Брена беше поблиску до морето, на палубата, што го сподели со своите придружници на социјалните мрежи.

Семејството Живојиновиќ често патува заедно, барем еднаш годишно, со цел да се задржи блискоста и традицијата, имајќи предвид дека во текот на годината сите имаат професионални ангажмани.

Публиката им посака убаво да си поминат, надевајќи се дека од есен ќе уживаат во концерти и дружење со музичките sвезди.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris