ЛУНА И МАРКО ЛЕТУВААТ ВО СРБИЈА: Ги спакуваа куферите и заминаа на одмор со својата ќерка – еве каде ужива двојката! (ВИДЕО)

26 јули, 2021
marko-i-luna1-700x490

Луна Џогани и Марко Миљковиќ заминаа на одмор.

Луна Џогани и Марко Миљковиќ отпатуваа со својата ќерка Миа на нивното прво семејно патување.

Двојката ги спакува куферите и решија да летуваат на Копаоник, а Луна по пат беше активна на Инстаграм и сподели сè со своите следбеници.

Таа најпрво сподели заедничка фотографија од лифт, потоа симпатична слика на која малата Миа ја држи за рака, за на крај да се пофали со стан со прекрасен поглед на природата.

Погледнете:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris