Луна СЕ ОДЛИЧИ НА ДРАСТИЧЕН ЧЕКОР: Џогани штотуку се породи, а веднаш отиде на РЕМОНТ! (ФОТО)

12 јули, 2021
151623_lunado_f

Луна Џогани отиде на естетска корекција.

Луна Џогани неодамна се оствари во улогата на мајка, а сега на својот Инстаграм профил откри дека е време за ремонт.

Таа објави фотографија на која се гледа дека е подготвена за некоја естетска корекција, а во описот на истата стои:

– Време е за ремонт!

Судејќи според објавата, јасно е дека ријалити победничката ќе направи некоја корекција на нејзиното лице, но засега е непознато што точно…

Во секој случај, промената секако ќе биде видлива, па дури и ако сака, нема да може да скрие што точно направила.