Ма каква зима: Сораја ги покажа силиконите, фановите воодушевени! (ФОТО)

28 февруари, 2021
129700410-116487166951720-1903691303387427723-n_0rszMSw

Иако сè уште е зима, Сораја сподели со своите следбеници фотографија на која позира во костим за капење, и повторно бујното деколте е во преден план.

Таа учествуваше во регионалниот „Голем брат“, а нејзиниот живот се смени после тоа. Црногорската старлета Сораја Вучелиќ (34) обожава пластична операција, но и играње во Фотошоп, брендирани крпи и патувања.

Оваа препознатлива дама редовно се фали со својот луксузен живот на социјалните мрежи, а судејќи според нејзините неодамнешни објави, старлетата моментално ужива на патување.

Иако е сè уште зима, Сораја сподели со своите следбеници фотографија на која позира во костим за капење, а бујното силиконско деколте е во преден план.

– Твојата фотографија ми го поправи денот. Убава си, но имаш гради поголеми од главата – ова се само некои од коментарите на социјалните мрежи.

Секако, Сораја, исто како и светските sвезди, никогаш не влегува во расправија со хејтерите. Старлетата ја следат над 420 000 обожаватели на Instagram, додека таа не следи апсолутно никого.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi