МАЈА БЕРОВИЌ „ГРМИ“ ВО БИКИНИ! Се појавија жешки кадри од НОЌНО КАПЕЊЕ – пејачката ги полуде фановите со совршената линија! (ФОТО)

28 август, 2021
maja-berovic

Маја Беровиќ сподели фотографија од ноќно пливање.

Откако во јавноста се појавија фотографии кои го споредуваат нејзиниот изглед пред и после пластичните операции, Маја Беровиќ уживаше во ноќно пливање, а на својот Инстаграм сподели заводливи кадри.

Пејачката позираше во мало леопардско бикини на работ на базенот, а долниот дел го истакна нејзиниот задник, кој покрај витката фигура, го коментираа бројните обожаватели.

Маја собра голем број на лајкови за кратко време, а комплиментите се нижеа со молскавична брзина во коментарите под сликата.

Погледнете ги фотографиите на Маја во бикини: