МАЛЕЧКАТА НЕВЕСТА! Анастасија Ражнатовиќ се трансформираше во ИНДИСКА ПРИНЦЕЗА и ги ЗАПРЕПАСТИ ОБОЖАВАТЕЛИТЕ! Не сте ја виделе во вакво издание! (ФОТО)

14 август, 2021
Screenshot 2021-08-14 215428

Шок!

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ е позната по своите различни стајлинзи, но овој пат ги изненади сите свои следбеници со најновата објава.

Имено, таа на својот профил на Инстаграм објави фотографија во марама, која потсетува на онаа што ја носат жените во Индија.

На неа доминираше розовата боја, топ и кратко здолниште со детали, а фотографијата ја опиша вака:

„Индиска принцеза“, напиша таа во описот на фотографијата.

Што велите, како и стои оваа облека.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi