Малкумина знаат за ова: Неда Украден, по разводот, беше во врска со овој МОЌЕН човек (ФОТО)

4 март, 2021
neda-ukraden-foto-Neo-Visuals-4-e1609934959261

Сите многу добро го познавате, а денес тој е оженет со пејачка

Пејачката Неда Украден никогаш не ја градела својата кариера врз скандали, туку со прекрасниот глас и големите хитови.

Сепак, од време на време се пишуваше за нејзиниот љубовен живот, а покрај името на нејзиниот поранешен сопруг Милан Билбија, со неа се поврзуваше и име на познат човек.

Имено, Неда беше во врска со Саша Поповиќ во осумдесеттите години.

Тој тогаш беше член на „Слатки грех“, а со Неда влезе во врска по нејзиниот развод, пишуваат медиумите.

По оваа романса, и двајцата продолжија по својот пат, а Саша наскоро влезе во врска со пејачката Злата Петровиќ, а потоа најде ја среќата со Сузана Јовановиќ, со која и денес е во брак.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris