МАЛОЛЕТНАТА ЌЕРКА НА ХАРИС ЏИНОВИЌ ЈАВНО ЗБОРУВАШЕ ЗА ТОА КОЛКУ МОМЧИЊА ИМАЛА, А ПОТОА ПРОГОВОРИ ЗА ИНТИМНИТЕ ОДНОСИ: Џина откри сè на видеото!

5 јули, 2021
Screenshot 2021-07-05 152149

Џина Џиновиќ (17), ќерка на Мелина и Харис Џиновиќ, е многу активна на социјалните мрежи. Со оглед на тоа што има бројни обожаватели кои и поставуваа прашања во изминатите неколку дена, а таа без двоумење одговори дури и на најскокотливите.

Ќерката на дизајнерката и познатиот пејач е во врска со млад фудбалер скоро две години, а нејзините следбеници се интересираа дали тие двајцата биле интимни. Џина одговори на ова прашање со прашањето:

– Зошто сте толку опседнати со мојот …? – одговори Џина, која подоцна даде детално објаснување за тоа колку момци имала.

Ќерката на Харис објасни дека имала една симпатија пред нејзиното сегашно момче, и кога тоа момче ја повредило, веднаш го оставила.

– Андреј и тоа е тоа – на крајот, дефинитивно рече Џина, потврдувајќи дека има само едно момче.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi