МАРИЈА БРУТАЛНО ЈА НАПАДНА ЦЕЦА!? Пејачката ЈАВНО ѝ „плесна“ во лице на Ражнатовиќ дека не ги знае ПРАВИЛАТА НА ШОУТО!

3 октомври, 2021
307982_jelena-karleusa-marija-serifovic-svetlana-ceca-raznatovic_f

Марија Шерифовиќ не ја пречека српската мајка на најдобар начин, што на многумина им падна во око.

На изненадување на сите, по заминувањето на Јелена Карлеуша од популарното шоу „Ѕвездите на Гранд“, Марија Шерифовиќ сепак го задржа своето место како член на жирито, но таа не го прифати доаѓањето на новата членка, а во една прилика за време на снимањето од шоуто ја нападна Светлана Цеца Ражнатовиќ дека не ги знае правилата на натпреварувањето:

– Мора да ѝ објасниш на Светлана дека „паник“ копчето постои за да се искористи – му рече пејачката на Саша Поповиќ. Да потсетиме, на почетокот на снимањето на шоуто „ Ѕвездите на Гранд “, Марија имаше тотално поинаков пристап:

– Ќе се потрудам мојот кандидат да биде победник и оваа година и да се збогувам од натпреварувањето со три круни. Доста веќе. Цецо, врзи се и полетуваме. И посакав добредојде, се знаеме и се почитуваме. Не се познаваме доволно добро, приватно, не знам како ќе се справи со ова лудило – изјави еднаш Марија за медиумите, кои исто така алудираа на нејзиното потенцијално заминување од споменатата емисија, но се чини дека нешто оттогаш се промени, па Шерифовиќ одлучи да остане таму каде што е.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris