Марија Шерифовиќ проговори за разводот на нејзините родители: „Тато беше мега цар, но многу лош за семејството“

29 август, 2021
4290909896582b180dd7ec16cf9fd61d1a882308

Марија Шерифовиќ јавно проговори за разводот на нејзините родители

Една од најдобрите регионални пејачки, како гостин во една емисија, зборуваше за нејзиното растење, бракот на нејзините родители, но и разводот.

– Не бев палаво и проблематично дете. Единствено што бев во вода додека не посинев во лето и во снег во зима – рече пејачката.

Воспитувањето на родителите е одговорно за денешниот успех

Таа се смета себеси за сериозен цар, но дека воспитувањето на нејзините родители влијаело да стане она што е денес.

– Ги собрав најдобрите карактеристики од Рајко и Верица. Некоја харизма, дарежливост и фер однос кон луѓето во животот, тоа од Рајко, што не значи дека тоа не е и Верица, туку од неа сигурно пеењето што денес е мој повик – рече Марија во емисијата од „Профил“ а пред неколку години откри што довело до развод:

– Татко ми беше мега цар, но лош за семејството, но Боже мој, секој го носи својот крст. Имаше луѓе кои ја коментираа мојата потреба да зборувам за моето детство: „Ајде, кој само неа да и се случило тоа“. Се разбира, има многу полоши работи, но причината зошто јавно зборував е за децата кои се млади и кои стануваат луѓе за да видат дека можат да излезат од тоа како победници, а не како исфрустрирани луѓе и „деца на разведени родители“. Моите родители не можеа да смислат ништо попаметно отколку да се разведат – објасни Марија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi