МАРКЕТИНГ ТРИК?! Откако ги избриша заедничките фотографии, новиот потег на Дара Бубамара ја збуни јавноста, еве што навистина се случува! (ФОТО)

10 февруари, 2021
pjimage (8)_1000x0

Останува да видиме што ќе се случи понатаму во животот на славната пејачка и нејзиното очигледно сè уште актуелно момче

Веста дека пејачката Дара Бубамара ја раскина врската со 21 година помладиот Тони денес одекна како бомба во домашните медиуми. Како што беше наведено, тие двајцата ги избришаа сите заеднички фотографии од своите профили на Instagram, па дури беше и наведено дека пејачката пред неколку дена најавила дека раскинала.

Имено, по стихот на песната на Дара што пејачката го објави, таа сега објави Story на кое е со Тони, ставајќи срце емотикон.

Да потсетиме, Дара и Тони ја обелоденија својата врска во август минатата година, а многумина потоа ја критикуваа пејачката за влегување во романтична врска со толку помлад маж.

Со оглед на тоа дека ситуацијата се менува од час во час, останува да видиме што ќе се случи понатаму во животот на популарната пејачка и нејзиното младо момче.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi