МЕ УЧЕШЕ КАКО СЕ ДРЖИ ЧАША: Цеца изнесе детали од бракот со нејзиниот покоен сопруг – „Станав дама поради Аркан“!

17 август, 2021
ceca-raznatovic

Светлана Цеца Ражнатовиќ откри дека била млада кога го запознала Жељко Ражнатовиќ Аркан

Цеца ги откри деталите за нејзиниот брак со починатиот Жељко Ражнатовиќ Аркан.

Пејачката, која моментално ужива во врската со помладиот Богдан Срејовиќ, се присети на почетокот на врската со таткото на Анастасија и Вељко и рече:

“Се сеќавам на сите негови совети, а имаше многу. Ме научи како да го држам телото, како се држи чаша… Бев многу млада кога го сретнав, мислев дека сум го испила целиот ум на овој свет, но бев и одличен ученик“, рече Цеца и продолжи:

“Сакав да учам и слушам. Јас сум остварена жена, немам проблем со егото и суетата, па затоа можам да го кажам сето ова”.

Погледнете ги нивните заеднички слики:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi