МЕДИУМСКА БОМБА И СКАНДАЛ НА ГОДИНАТА Лукас тврди: Карлеуша водела љубов со Шолак, а ова се деталите за врската!

19 март, 2021
zvezde_granda_20102020_0040_1000x0

Аца вели дека сè што зборува може да го поткрепи со докази

Фолк sвездата Аца Лукас е шокиран од фактот дека некои негови колеги инсистираат на сите можни начини за отворање клубови и кафулиња во време кога коронавирусот однесе голем број животи, а состојбата со пандемијата не се смирува.

Како што тврди, Лукас е најмногу изненаден од фактот што се одржаа протести пред Собранието на градот Белград, и дека ги поддржа неговата поранешна пријателка, пејачката Јелена Карлеуша.

Во едно интервју , фолкерот упати шокантни обвинувања против Карлеуша и, како што тврди, има докази за тоа.

– Како и секогаш, имам докази за сè што ќе кажам. Во моментот кога Шолак преговараше за купување на „Гранд“, Јелена Карлеуша се врати да биде член на жирито на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“ затоа што Саша Поповиќ и Лепа Брена, по сите навреди што ги упати кон нив, ниту мртви не.ја примиле да се врати. Па, секој го знае тоа! – рече Лукас во интервјуто.

Во една работа, Лукас сепак ја поддржуваше својата поранешна пријателка Карлеуша, тој „удри“ по музичарите кои бараат помош од државата, откри што мисли за корисниците на Twitter и слично!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris