Милан Станковиќ ги шокираше фановите со новата промена: Пејачот едвај личи на себе, девојките полудеа по неговата долга коса

17 јуни, 2021
1567244447511-milan-830x0

Милан објави фотографија на која е со потполно нова фризура и видливо ослабен

Пејач со армија фанови дефинитивно е Милан Станковиќ, и што и да направи, воодушевувањето на истите не недостасува.

Иако пејачот подолго време паузираше, а публиката со нетрпение ги очекува неговите нови потфати, тој успеа да им ја „заскокотка фантазијата“ со новиот имиџ.

Имено, Милан објави фотографија на која има комплетно нова фризура и е видно ослабен.

Откако ја пушти косата, многумина коментираат дека изгледа како Италијанец, а женскиот дел од обожавателите воодушевено ја прокоментира оваа промена.

„Таа коса … маѓепсана сум“, „Едноставно совршен“, „Ми го разубави денот“, „Боже, колку е совршен“, се само некои од коментарите на девојките.

Некои фанови беа заинтересирани дали промената на имиџот е поврзана со новите песни и дали тој работи на нешто, а Милан кратко одговори – „Да“.

Меѓу коментарите, можеше да се прочитаат неколку во кои луѓето прашуваат што се случило со неговите усни, и дали ги корегирал, или тие само дошле до израз поради слабеењето…

Погледнете како изгледа Милан сега:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi