Милош Биковиќ го покажа вистинското лице! Следбениците ШОКИРАНИ (ФОТО)

30 јуни, 2021
d7049571ab72270a9e2a6f7ee8c771f2540cb1a7

Милош Биковиќ постави животно прашање на Instagram!

Добро е познато дека славниот актер Милош Биковиќ е во Русија на снимање на нов филм. Милош Биковиќ го следат скоро два милиони луѓе и актерот често објавува приватни слики што ги обожаваат неговите следбеници.

Со последната објава, Милош Биковиќ ги надмина сите претходни, бидејќи за само два часа успеа да воодушеви скоро 100.000 луѓе!

– Треба да се сретнам со некои деловни партнери. Не знам со која личност да одам на состанок. Која внесува повеќе доверба? Со која е попријатно да се работи? Што мислите? – напиша Милош Биковиќ и објави две фотографии со позитивна и присилна насмевка.

Интересно е што на повеќето луѓе им се допадна сликата на која се смешка со „сила“ и сметаат дека тоа лице е попријатно.

Повеќето следбеници на српскиот актер се Руси, односно Русинки, кои го обожаваат. Тие сметаат дека Милош Биковиќ би можел да се испроба во комедија, бидејќи тој има по раскошен талент од Џим Кери.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi