Милош Биковиќ се повреди за време на снимање (ФОТО)

3 септември, 2021
8f9b6f57144ca209d739e02108fcfe9221ca15dd

Повреда на работа

Актерот Милош Биковиќ имаше несреќа за време на снимањето, а повредата на лицето ја сподели со своите следбеници на социјалната мрежа Instagram.

Популарниот актер моментално работи на бројни проекти, а работата што ја работи, покрај сите предности, има и маани, а доказ за тоа е фотографијата со повредата што ја сподели Милош.

Тој покажа модринка во близина на левото око

– Секоја работа има свои добри и лоши страни. Само некои имаат повеќе добри – стои во описот на фотографијата што тој ја објави.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi