Мини здолниште и кошула може и вака: Анастасија Ражнатовиќ во тренди облека погодна и за работа и за забава

8 октомври, 2021
329174_anastasijaraznatovicsteva-frizer-07102021-0082_ff

Пејачката синоќа беше меѓу гостите на роденденската забава на нејзиниот пријател Стеван Радивојевиќ, каде привлече големо внимание со интересен и едноставен моден избор.

Анастасија Ражнатовиќ и познатиот фризер Стеван Радивојевиќ со години се неразделни пријатели, а пејачката и ќерка на Светлана Цеца Ражнатовиќ е секогаш меѓу најзабележаните на прославата на неговите големи прослави за роденденот. Истото беше и вчера, кога Анастасија привлече внимание со својот интересен стил на облекување.

Имено, таа одлучи да облече исклучително едноставна комбинација на облека – мини -здолниште и кошула, но оваа комбинација е сѐ освен здодевна! Пејачката се одлучи за многу краток модел на кожено здолниште, кое доживува одлично враќање на трендовите оваа есен. Наместо да игра безбедно во форма на бел или црн горен дел од облеката, Анастасија носеше светло сина кошула со класичен дизајн и на тој начин создаде многу ефикасен и забавен контраст.

Исто така, таа се одлучи за многу кратки чизми со високи потпетици и клач чанта во боја блиска до нијансата на здолништето, а сличен е и карминот, кој доминира во вечерното издание за шминка. Анастасија повторно посвети посебно внимание на накитот, а највпечатливото парче без сомнение е нараквицата на модната куќа Шанел, чии чанти со мајка и таа често и со задоволство ги носат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris