Многу дами и завидуваа на згодниот дечко: Дара Бубамара раскина со 20-годишниот Тони! (ФОТО)

10 февруари, 2021
dama

Емотивната врска помеѓу пејачката Дара Бубамара и 21-годишниот Тони крена голема прашина, па нивната романса беше главна тема со денови, а сега, според локалните медиуми, следел крајот на нивната љубов.

Имено, Дара и Тони ги избришаа сите заеднички фотографии на социјалните мрежи и со тоа ја тргнаа секоја трага дека некогаш имало нешто меѓу нив.

Dara Bubamara

Фотографиите се избришани и од стана на Дара и од стана на Тони, што значи дека ова е дефинитивно крајот на нивната врска.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi