МНОГУ Е БЛИСКА СО НЕГО Конечно е откриено што всушност прави Северина среде скандалот со разводот од Игор Којиќ! (ФОТО)

26 март, 2021
1_1000x0

Објава која ги заинтригира сите

По многу шпекулации за тоа каде се наоѓа моментално и што прави, Северина сега сподели објавува на еден нејзин соработник кој откри дека пејачката моментално се наоѓа во студиото каде веројатно работи на нов музички материјал, за кој се шпекулираше некое време

На објавата е прикажан продуцентот Филип Милетиќ, со кого Северина е многу блиска и преку својот профил знаеше да му го честита роденденот.

– Како работи како професионален продуцент, а всушност гледа фудбал – се пошегува соработникот на Северина Домагој Перишиќ, чија објава ја сподели пејачката и на тој начин откри и што всушност прави сега среде скандалот со развод.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris