МОДЕРНА ДОМАЌИНКА: Јелена Карлеуша откри како му подготвува ГРАВ и ГИБАНИЦА на Душко и ги воодушеви сите! (ФОТО)

19 септември, 2021
b49de9c52a4d440a836950f894c6f58f733a7981

Ако мислевте дека славната пејачка не се снаоѓа во кујната, се лажете.

Пејачката Јелена Карлеуша е позната по тоа што кај неа ништо не е обично и сѐ што прави, прави во одличен стил.

А дали готви и како, откри во една прилика во емисија.

Халтери и грав

На прашањето: „Се пофали дека готвиш ручек во халтери, дали е тоа вистина?“, Јелена одговори во свој стил.

– Вистина е. Не се фалев, тоа е само факт. Генерално не сакам да носам многу облека кога сум дома, најмногу сакам да сум слободна. Бидејќи мојот Душко сака секси долна облека, јас ги комбинирам убавото и корисното.

– Кога готвам грав или правам гибаница, тоа го правам во подвезици.

На овој одговор, Јелена доби громогласен аплауз во емисијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris