Може ли уште посексипилно?! Анастасија Ражнатовиќ ги полуде мажите со провокативна поза на базен! (ФОТО)

23 август, 2021
Screenshot_2

Коментарите под фотографиите само се редат

Анастасија Ражнатовиќ редовно објавува фотографии од луксузни дестинации каде што престојува, а со последната ги воодушеви сите следбеници на социјалната мрежа Instagram.

Имено, младата пејачка објави фотографија во минијатурно бикини како позира на работ од базен, а сите забележаа колку е извајано и исончано нејзиното тело.

– Зен – напиша Анастасија во описот на фотографиите.

Коментарите под фотографиите само редат, а многумина наведуваат дека пејачката навистина ужива.