МРАЧНАТА СТРАНА НА МИЛОШ БИКОВИЌ КОЈА ГИ ШОКИРАШЕ СИТЕ: Имам некоја ГРДА вистина за себе и морам да ја СМЕНАМ …

24 септември, 2021
322124_cile6645_f

Актерот Милош Биковиќ откри долго чувана тајна која датира од периодот на неговите универзитетски денови.

На тој начин, Биковиќ ја откри, како што истакна, грдата вистина за себе.

– Кога се запишав на ФДУ, педагогот ме праша зошто сакам да ја работам таа работа. Сфатив, сега ако ја кажам вистината, ќе звучи инфантилно. Вистината е дека сакам да сум во центарот на вниманието, да ме гледаат и да контролирам што чувствувате, да бидам некој друг, да чувствувам дека моето его е напумпано и така натаму – рече Милош и додаде:

– Сфатив дека ова звучи многу грдо, штета што е вистина. Морам да ја сменам таа вистина. Имам некоја грда вистина за себе и морам да ја променам, морам да го сменам мојот став кон тоа и кон себе – рече актерот.

Потоа сфати дека треба да му даде на педагогот некој друг одговор, малку помалку грд од оној што бил вистина

– Реков: „Тоа е затоа што сакам да си играм“. И тоа исто така беше вистина, но поубаво од претходното – рече Милош во емисијата „Во свој филм“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris