На Нивес и се помести бикинито, па на интимното место се појави тетоважа: „Нема некој што не зумираше“

10 април, 2021
nives-celzijus-830x0

– Ме интересира каква е таа тетоважа – се прашуваат следбениците на хрватската пејачка

Хрватската пејачка Нивес Целзијус ја покажа зачудувачката фигура со нови фотографии во минијатурно бикини, но и тетоважа на интимен дел од телото.

Нивес се фотографираше во провокативни пози покрај базен, а долниот дел од минијатурното бикини се спушти и за малку ќе паднеше, па пејачката покажа скриена тетоважа.

Таа ја разбуди фантазијата на многумина со своите волшебни облини и бомбастични атрибути, а најголемо внимание привлече нејзината мистериозна тетоважа, која досега ја нема покажано јавно.

– Не знам како е кај вас, но во Опатија нивото е за степен Целзиус повисоко – напиша пејачката во описот на фотографиите што предизвикаа лавина реакции.

„Тетоважата е одлична“, „Бомба си, само застани малку поблиску до фотоапаратот …“, „Ме интересира за каква тетоважа станува збор“, „Нема некој што не зумираше”,” Не можам да ја прочитам целата тетоважа”, се некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi