На Нивес не и требаат панталони за да изгледа како шефица, таа со секси деловно издание остави многумина без зборови!

17 февруари, 2021
62037735-nives-celzijus

Нивес Целзијус објави фотографии на Инстаграм на кои носи само долго сако и потпетици.

Нивес Целзијус безброј пати покажа дека знае да изгледа секси во сите прилики, а тоа го потврди уште еднаш со последната објава на Инстаграм.

Таа сподели две фотографии на кои позира во предизвикувачко деловно издание што за неа, очигледно, не значи панталони.

„Boss mood“, напишала покрај фотографиите на кои позира како шефица облечена само во долго сако што едвај и го покриваше задникот, а во тоа го истакна и бујното деколте.

Со високи потпетици со сакото и елегантна пунџа на горниот дел од главата, а ова издание навистина им се допадна на нејзините придружници.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi