На ова не се надеваше: Хаос во домот на Наташа Беквалац, на пејачката и се уништени вредните работи, се знае кој стои зад сè!

18 февруари, 2021
Natasa Bekvalac, paparaco 060220 alo foto Nenad Vujanovic (10)_400x0

Познато е дека една од најубавите русокоси од јавната сцена обожава животни, и често посвојува кучиња.

Една од најголемите музички sвезди Наташа Беквалац им се пожали на своите обожаватели и насмеа многу луѓе со своите објави.

Имено, Наташа им покажа на обожавателите како нејзината помала ќерка Катја и домашните миленици играат во куќата, а судејќи според најавите, „секој води своја политика“, од што се пожали пејачката.

Кучињата јадат на маса, Мишко ја изеде гарнитурата, што не правам јас правилно, знае некој? – праша таа.

И дека убавата Ната е во право, доказ е последната фотографија од приказната, на која јасно се гледа дека нејзините миленици ја уништиле и ја изгризале целата гарнитура.

Таа јасно рече дека тоа не и претставува голем проблем, како што напиша во описот на споменатата фотографија:

„Добро, ние не сме робови на работите“, се пошегува Ната.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi