НА ПРАГОТ НА ОСМАТА ДЕЦЕНИЈА, А СО ИЗГЛЕДОТ ЖАРИ И ПАЛИ! Неда Украден ги истакна ВИТКИТЕ НОЗЕ во преден план! (ФОТО)

3 август, 2021
457751_screenshot_f

На пејачката Неда Ураден годините не и можат ништо, а доказ за тоа се сликите што ги објави на Инстаграм.

Неда во август наполни 71 година и изгледа, според нејзините обожаватели, најмалку дваесет години помладо. Пејачката го живее својот живот со полна пареа, па затоа не се двоуми да објави фотографија на Инстаграм во костим за капење, кој и стои како залиен.

Пејачката моментално ужива во Црна Гора, и ги воодушеви сите со фотографии во розова боја, едноделен костим за капење во кој нејзините нозе беа во прв план.

„Како вино“, „Царица“, „Преубава г -ѓа Неда“, „Затегната како прачка“, „Изгледаш барем 20 години помладо“, се само дел од коментарите под фотографијата