НА СРЕД ЖУРКА: Погледнете што правеле Цеца и Анастасија на роденденот кога атмосферата била на ВРВОТ!

27 мај, 2021
raznatovici

Ќерката на пејачката Светлана Ражнатовиќ, младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ, пред неколку дена го прослави својот 23-ти роденден. Голем број на познати личности дојдоа на прославата, а младата пејачка за оваа пригода избра жолт краток фустан, кој открива и деколте.

Anastasija Ražnatović od dečka ZA ROĐENDAN DOBILA POSEBAN POKLON: Ovo bi  svaku ženu raspametilo

Судејќи според големиот број фотографии и видеа што многу гости и членови на семејството ги објавија на Интернет, атмосферата на прославата беше добра и сите ја искористија оваа можност да си поминат убаво по подолг временски период и пауза поради пандемијата на коронавирусот.

O HALJINI CECE RAŽNATOVIĆ SVI PRIČAJU: Pevačica stigla na Anastasijino  SLAVLJE, izgledom ostavila prisutne BEZ TEKSTA | Slika 4

Цеца беше воодушевена од прославата и сподели видео од нејзиниот роденден кога атмосферата веќе беше на својот врв, а на видеото се гледа како играат пејачката и нејзината наследничка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi