НАЈГОЛЕМИОТ КАДАР НА ЗАДНИКОТ НА КАРЛЕУША ГО ЗАПАЛИ ИНТЕРНЕТОТ: Хаос на Инстаграм поради новата фотографија на пејачката! (ФОТО)

10 февруари, 2021
ее

Јелена Карлеуша уште еднаш докажа дека навистина знае да направи вистински хаос на социјалните мрежи.

Имено, пејачката објави серија фотографии на кои позираше во необичен шорц со големина на танга гаќички и ги разбранува своите придружници.

Набргу потоа следуваше фотографија од најголемиот кадар на нејзиниот задник, што ги полуди сите и предизвика лавина реакции и коментари под објавата.

„Па, ова е крајот“, „Кралица“, „Не можам да престанам да зумирам“, „Леле, врв“, „Гориш“, беа само дел од коментарите, а фотографијата собра над 40.000 лајкови во помалку од половина час.

Неодамна и Јелена предизвика бројни реакции кога се појави на снимањето на шоуто „Звезда Гранда“ во проѕирен градник под кој јасно се гледаа нејзините гради.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi