НАЈГОЛЕМИОТ КАДАР НА ЗАДНИКОТ НА КАРЛЕУША ГО ЗАПАЛИ ИНТЕРНЕТОТ: Хаос на Instagram поради новата фотографија на пејачката! (ФОТО)

10 февруари, 2021
jk_grand_21012021_0014

Коментарите само се нижат!

Јелена Карлеуша уште еднаш докажа дека навистина знае да направи вистински хаос на социјалните мрежи.

Имено, пејачката објави серија фотографии на кои позираше во необичен шорц со големина на танга гаќички и ги распамети своите следбеници.

Набргу потоа следуваше фотографија од најголемиот кадар на нејзиниот задник, што ги полуди сите и предизвика лавина реакции и коментари под објавата.

  „Па, ова е крајот“, „Кралице“, „Не можам да престанам да зумирам“, „Леле, топ“, „Гориш“, беа само дел од коментарите, а фотографијата собра над 40.000 лајкови за помалку од половина час.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi