НАЈЛУДАТА ТРАНСФОРМАЦИЈА НЕКОГАШ: Разликата помеѓу овие две слики е 10 години – Сораја е кралица на пластичната хирургија!

2 јули, 2021
soraja-nekad-i-sad

Сораја стана непрепознатлива во последните 10 години благодарение на пластичната хирургија

Локалната јавност ја запозна старлетата Сораја Вучелиќ во 2011 година кога стана станарка на куќата на Големиот брат. Сораја тогаш се претстави како студентка по психологија која обожава да излегува, да се забавува и да живее луксузен живот.

Сораја и тогаш имаше големи силиконски гради, но кратко време откако ја напушти куќата на Големиот брат, продолжи со операциите.

Неодамна се појави список на операциите што ги извршила на клиника во Турција, а на списокот биле и операции за зголемување на градите, намалување на носот, интервенција која и дала очи на мачката, уште едни силикони …

Денес таа е непрепознатлива во однос на девојката што се натпреваруваше за победа во реалното шоу.

Погледнете како изгледаше при првото учество во реално шоу:

Само две години подоцна, Сораја учествуваше во ВИП изданието на истото реално шоу, а потоа победи на натпреварот за Плејбој зајачица.

Погледнете ги жешките фотографии од старлетата која тогаш беше „на половина пат“ до финалниот изглед:

И како изгледа сега:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi