НАЈПОСАКУВАНИТЕ СЕСТРИ! Изглегоа фотографии пред ОПЕРАЦИЈАТА: Изгледаа ПОИНАКУ! (ФОТО)

23 март, 2021
лоло

Сестрите Родиќ од Тител станаа познати во јавноста откако синот на Светлана, Цеца Ражнатовиќ се ожени со една од нив.Еве како изгледаа Наташа, Богдана и Бојана кога беа анонимни девојки.

Она што го привлече вниманието на многумина е голема естетска промена. Имено, благодарение на пластичната хирургија тие го приближија својот изглед до совршенство:

Најпознатата сестрае секако Богдана Ражнатовиќ (поранешна Родиќ), која се омажи за Вељко Ражнатовиќ во ноември минатата година, а на 3 јуни го роди синот Жељко. Богдана има прекрасна слика. На многу луѓе им се допаѓа тоа што има мерка во секоја јавна презентација. Модните познавачи го забележаа нејзиниот стил, кој е модерен и доволно различен. Нејзиниот стил се следи од февруари 2018 година, кога луѓето почнаа да зборуваат за нејзината врска со Вељко. Нејзините изданија на венчавката беа многу забележителни, но и по венчавката, иако во моментов не е љубител на изложеност на јавноста.

bogdana Ražnatović

Атрактивната Бојана Родиќ е дипломиран правник. Таа е доста вешта во претставувањето на Инстаграм, каде што интригираше многумина многу пред пошироката јавност да ја запознае.

Наташа достигна интересен број на следбеници на Инстаграм – 25 илјади. Таа е на Инстаграм до 2013 година, а на оваа мрежа можете да ја видите нејзината трансформација од убава бринета во заводлива русокоса и потоа враќање на „старата“ слика.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi