НАСТАП ЗА КОЈ СЕ УШТЕ СЕ ЗБОРУВА Анастасија и Шако ги вкрстија гласовите и ја донесоа атмосферата до лудило, наследничката на Цеца изведе жежок танц на масата (ВИДЕО)

13 јули, 2021
Screenshot 2021-07-13 201541

Наследничката на Цеца никогаш не криеше дека ужива во добра музика и дека има голема почит кон работата на пејачот Шако Полумента.

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ ги докажа своите вокални способности уште пред да ја објави својата прва песна.

Наследничката на Цеца никогаш не криеше дека ужива во добра музика и дека многу ја почитува работата на пејачот Шако Полумента. На еден од настапите на Шако, двајцата ги прекрстија гласовите и ја запалија толпата. После маестрално изведената песна од двете страни, Ражнатовиќ заврши на масата и покажа колку добро се забавувала. Погледнете како сето тоа изгледаше на видеото на почетокот на текстот.