Наташа Беквалац објави видео од теретана и со своето извајано тело ги запали социјалните мрежи! (ФОТО)

30 мај, 2021
Screenshot_1

Со години успешно одржува витка линија!

Познато е дека русокосата поп дива Наташа Беквалац многу се грижи за својот физички изглед и ментална хигиена и редовно споделува видеа од своите тренинзи со своите следбеници на Instagram.

Така, и овој пат, таа се пофали со тренингот и витката фигура и ги остави без здив сите следбеници, а на дамите им даде добар пример и им постави домашни задачи.

Наташа е позната по својата убавина и весел дух, и често се шегува на своја сметка, а по првиот солистички концерт, кој го одржа на 14 февруари минатата година во белградската арена, го задржа својот беспрекорен изглед до денес, што е очигледно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi