Наташа Беквалац утринава имала сообраќајна несреќа во Белград: Камион се забил во нејзиното „Ауди“

4 октомври, 2021
Screenshot_1

Шок!

Пејачката Наташа Беквалац утрово имаше несреќа на аголот на улиците Кнез Александар Караџоревиќ и Љутице Богдан во центарот на Белград.

Несреќата се случила во 9.35 часот, а за среќа се поминало само со материјална штета и нема повредени. Наташа се судри со камион управуван од М.К.

Според медиумите, судирот го предизвикал возачот на камионот.

Повеќе детали наскоро.