НАТАША БЕКВАЛАЦ ВО БЕЛА ТАНГА НА НАСТАП! Пејачката ги намами воздишките на машката популација со задникот (ФОТО)

11 септември, 2021
470924_tan2021-8-27-94720384-0_f

Наташа Беквалац, пејачка, позираше во провокативен фустан со бели танга гаќи одоздола.

Имено, таа отиде на настап во нешто што публиката досега немала можност да го види. Кочниците попуштија, а мажите од публиката само воздивнуваа по неа.

Да се потсетиме, Наташа изгледа одлично бидејќи се храни според принципите на диетата Аткинс, која неодамна стана популарна во светот на исхраната, пишува „Story.rs“.

Менито до кое се придржува пејачката ги вклучува сите видови месо, освен свинско, млечни производи со најнизок можен процент на јаглени хидрати, зеленчук, јајца, како и јаткасти плодови (грст дневно).

За време на оваа диета потребно е да внесувате најмалку 2 и пол литри вода дневно. Она од што пејачката се уште се откажува се тестото, оризот, грашокот, гравот, тестенините и сите други извори на јаглехидрати.

Како што е наведено понатаму, јаглехидратите мора да се избегнуваат шест дена во неделата, додека на седмиот ден се дозволени, сите освен слатки.

Тоа е план за исхрана кој ефикасно ги топи мастите, и ако, како што прави пејачката, се комбинира со активен тренинг, можете да изгубите дури десет килограми за еден месец.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi