„Натпреварувачите не се вреќи со го**а па да ги третираш на тој начин“: Расправата продолжува, сега интервенираше друг пејач – брутално ѝ одговори на Карлеуша!

19 март, 2021
jk

Пејачот Слоба Радановиќ даде свое мислење за конфликтот за којшто зуи целиот Балкан

Уште еден пејач даде свое мислење за скандалот кој ги потресе „Ѕвездите на Гранд“ – препукувањето на Јелена Карлеуша и Вања Кнежевиќ, што на крајот резултираше со кривична пријава.

Пејачот Слоба Радановиќ застана на страната на Вања Кнежевиќ и ја осуди пејачката, за која рече дека „се однесува кон конкурентите како кон корпа за отпадоци“.

„Кога ќе ја прифатиш работата на жири, треба да знаеш дека тие не се корпа за отпадоци или вреќа со го**а во која сега ќе ги истуриш и своите го**а и токсини што извираат од твоите лични фрустрации. Престани да замараш“, напиша тој на Twitter.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris