„Не бев сама сите овие 20 години“: Цеца за својот љубовен живот

1 јануари, 2021
cecarodjendan14062017014-830x0

– Никогаш не сум осамена, имам прекрасно семејство – рекла пејачката

– Јас не го раскинав бракот по моја вина, па да се каам, Жељко ми беше одземен од рацете, се надевам дека ќе ми се случи некој што ќе го сакам со сето свое срце – рече Цеца и продолжи:

– Отсекогаш сум имала поддршка од децата, тие не сакаат да бидам сама. Ние едноставно правиме сопствен избор. Не бев сама сите 20 години, не го изложував тој дел од мојот живот, но имав долга осаменост. Најдолго бев сама, две и пол години. Не е среќа само да се има партнер, јас не сум жена што ќе биде со некого по секоја цена, подобро е да бидам сама отколку со некого. Никогаш не сум осамена, имам прекрасно семејство. Јас не сум жена што може да биде механички со некого, јас сум крајно емотивна, ми треба некој што ќе ми биде пријател, јас сум во мојата куќа без шминка, во пижами, не сум принудена да фасцинирам некого 24 часа на ден, мора да ме сака навистина онаква каква што сум- рече Цеца, која објасни како се запознала со мажите со кои била блиска:

– Жените од јавната сцена тешко можат да стапат во контакт со луѓе. Некој може да ме запознае со пријател, не можам само да влезам во врска туку така, луѓето се подготвени на сè, немам луксуз да играм со мојот карактер, работа и моите деца, како да знам какви им се намерите? Отсекогаш сум била на „трња“, треба да се мисли на сè, не сум само јас – рече Цеца и продолжи:

– Физичкиот изглед привлекува внимание, но подоцна гледате дали има хемија, дали се разбирате, ако се забавувате, сè се врти околу хемијата меѓу луѓето. Не е важно дали е постар или помлад – изјавила пејачката.

На прашањето дали сега има некој, Цеца не сакаше да открие.

– Што и да сум, не би кажала. Не сакам да зборувам за тоа јавно, треба да го чувам за себе, го правам тоа за себе и за своите емотивни потреби. Јас не сум жена на која некој треба да ѝ прави друштво по секоја цена. Овие години се обидов да биде нешто само мое, но ако се случи, не би сакала тоа да се шири во медиумите – рече Цеца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris