НЕ Е ЛЕСНО ДА СЕ ОДГОВОРИ Нивес во целосно влажен фустан им постави едно прашање на фановите

17 јули, 2021
Screenshot_2

Нивес Целзијус објави фотографија на Instagram во влажен фустан и ја разбуди фантазијата на многумина.

Нивес Целзијус се пофали дека деновиве одмара во Задар, а веќе објави неколку жешки фотографии од својата дестинација, што малкумина не ги остави рамнодушни.

Особено оние каде позира во влажен фустан со јасно видлива бујно деколте под него, а не доби ни помалку комплименти за оној каде заводливо се витка во бел костим за капење и високи потпетици.

„Тиркизни соништа. Кој ви е поубава, првата или втората?“, Напиша Нивес покрај објавената фотографија.

Пејачката и писателка редовно ја скокотка фантазијата на своите обожаватели на Instagram, и со секоја нова објава прави вистински хаос, особено во летните месеци бидејќи не се двоуми да позира во голи изданија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi