НЕ ИМ ОДГОВАРА НИШТО! Ана Николиќ повторно е мета на јавноста поради новата фотографија!

8 март, 2021
Screenshot_3

Критиките не престануваат!

Пејачката Ана Николиќ ги воодушеви сите минатата година кога ја доведе својата линија до совршенство, а многумина тогаш коментираа дека се враќа на сцената посилна од кога било. Во последно време, сепак, коментарите не запираат бидејќи е премногу слаба.

Имено, Ана објави нова фотографија на која изгледа брутално, а коментарите под неа се скоро исти. „Лист и бут како мојата рака“, „Ана, мора да се здебелиш“, коментираат хејтерите на кои очигледно не им се допаѓаше дури и кога беше дебела, а сега не чини ни кога ослабна.

Најважно е дека пејачката не е под влијание на ваквите коментари, и дека изгледа подобро од кога било, што покажува секој ден.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris