НЕ МОЖАМ И ДА ПЕАМ, И ДА ГОТВАМ РУЧЕК И ДА ПЕРАМ АЛИШТА! Карлеуша за домашните работи и куќните помошнички – „ЕДНАШ му испеглав кошула на Душко!“

24 август, 2021
karleusa

Пејачката Јелена Карлеуша откри непознати детали од нејзиниот приватен живот

Таа во едно од претходните интервјуа откри дека нејзината куќна помошничка е задолжена за повеќето нејзини секси фотографии на Инстаграм.

Сега, за прв пат, зборуваше за персоналот што работи во нејзината вила на Дедиње и откри дали и таа некогаш помага во домашни работи.

“Замислете да се бавите со оваа работа, да одите на проби, настапи, интервјуа, да перете алишта, потоа повторно интервју, а потоа да готвите ручек … не функционира. Јас готвам одлично, но не стигнувам, имам луѓе кои ми помагаат. Еднаш му испеглав кошула на Душко, на почетокот на врската. После тоа, никогаш не ми го побара тоа, не знам зошто, можеби не му се допадна”, рече Јелена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi