„НЕ ОБЈАВУВАВ СЛИКИ И ВИДЕA…“ Беше на одмор со Марија Шерифовиќ, а се огласи само кога дојде во Србија – еве зошто!

23 март, 2021
marija-serifovic-jovana-pajic

Ги сподели своите впечатоци од патувањето.

Пејачките Јована Пајиќ и Марија Шерифовиќ заедно уживаа на одмор далеку од Србија и со полни батерии се вратија во Белград.

Додека Марија беше малку поактивна на социјалните мрежи, како што веќе сме навикнати, Јована не се огласуваше сѐ додека не се врати во Белград.

„Ова патување заврши. Не поставував слики и видеа. Уживав во моментот и бев благодарна што бев таму каде што сум. Не беше во ред да поставувам содржина што е мислена именка за повеќето луѓе веќе година дена“, објасни Јована.

„Сакам да помине овој пекол, повторно да започнеме да патуваме со нашите најблиски, да се смееме и да се радуваме на животот. ѝ благодарам на Марија за иницијативата да патуваме и да ги наполниме батериите, да се нервираме една со друга, да се смееме и да грчеме, да се расипуваме се додека „Нè пречека намуртено и сиво, затворено и врнежливо, но сонцето ќе нè грее, ова е истото што го зедов со мене“, рече пејачката во објавата.

Инаку, Марија и Јована се пријателки со години, како што е познато.

„Мојот круг на пријатели е ист со години. Јас сум добра со Јована Пајиќ, таа е мојата единствена пријателка од сцената. Двете имаме заедничко друштво, па организираме домашни седенки“, рече Марија во една прилика.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi