ГИ РАШИРИ НОЗЕТЕ И ПРЕДИЗВИКА БУРА Карлеуша во никогаш попровокативно издание (ФОТО)

17 јули, 2021
126782731_133629834877756_7978094527376453223_n

И додека некои се согласуваат со нејзината изјава и пишуваат дека пејачката нема конкуренција, други коментираат дека совршениот изглед се должи исклучиво на Фотошоп, кој, како што е наведено на социјалните мрежи, го користи на дневна основа.

Летото започна и многу локални и светски sвезди ги преплавија социјалните мрежи со бројни фотографии на кои позираат во костими за капење. И додека некои позираат срамежливо и се обидуваат да сокријат некои недостатоци, други гордо ги раширија нозете покажувајќи ги своите бујни атрибути. Во оваа втора група спаѓа српската пејачка Јелена Карлеуша, која во неколку интервјуа истакна дека на овие простори нема поубава жена од неа кога станува збор за, како што вели, Шоубиз сцената.

И додека едни се согласуваат со нејзината изјава и пишуваат дека пејачката нема конкуренција, други коментираат дека за совршен изглед е одговорен само Фотошоп, кој, како што вели на социјалните мрежи, секојдневно го користи. Слична дискусија се одржа и на последната фотографија објавена од Карлеуша. И овој пат позираше во провокативна поза, облечена во минијатурен дводелен костим за капење, а лицето го покри со шешир.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi